KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 6238635
nr 623 8635
Blyertsteckning
signerad 1895, mansansikten, 28x44
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 februari 2010
kl 18:44:30
500 kr
350 kr
600 kr
850 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr